Výtvarná dílna

VÁŽENÍ RODIČE A MILÉ DĚTI!

   Již více než 20 let můžete společně navštěvovat naše výtvarné dílny. Program je uzpůsoben tak, aby nebyl závislý na věku a mohli si společné odpoledne užít všichni. Pro maminky s miminky je v dopoledních hodinách připravena speciální dílna bez použití barev obsahujících syntetická ředidla a pod., pro dříve narozené taktéž možnost využití dopoledních hodin ke kreativní činnosti, pro školní děti jsou vyhrazena odpoledne a pro pracující večery.

  Proč chodit právě k nám?

  Naší výhodou na rozdíl od všech zájmových kroužků ve školách nebo kurzů pro dospělé je, že zde můžete společně pracovat s vašimi dětmi, každý podle svých možností a schpností nebo společně na jednom výrobku... načerpat mnoho nápadů a seznámit se s lidmi ze svého okolí. Program si můžete sami volit, nebo se nechat inspirovat našimi tématy. 

  A co vlastně děláme?

  Batikujeme, vyrábíme ruční papír a mýdla, odléváme svíčky, tkáme z korálků, modelujeme z fima, betonu, powertexu... malujeme na trička a hedvábí, lepíme ubrousky, sestavujeme mozaiky, starší děti a dospělí se mohou seznámit se základy drátování, práce se sklem - spékáním a Tiffany technikou, malbou akrylem a podobně. Odborné kurzy jsou vedeny externími lektory. Podrobný program najdete na konci stránky.

Stačí mít trochu času a hlavně chuť tvořit!

VÝTVARNÉ DÍLNY 2019 -20

Programy :


DĚTSKÉ KROUŽKY ÚT-ČT 16.30-18.00
VOLNÁ TVORBA     ST-ČT 18.30-20.00   (DOSPĚLÍ A STARŠÍ DĚTI)

VÍKENDOVÉ KURZY VIZ PLAKÁTKYKontaktní formulář